У полтавця поліція вилучила близько 5 кілограмів канабісу

У полтавця поліція вилучила близько 5 кілограмів канабісу | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві поліція вилучила у жителя обласного центру близько 5 кілограмів канабісу.

Рослини конопель та близько 5 кілограмів канабісу вилучили під час санкціонованого обшуку домогосподарства 39-річного жителя Полтави. 

Як повідомив Ігор Поліщук, начальник Управління боротьби з наркозлочинністю поліції Полтавщини, на земельній ділянці місцевого жителя виявили кілька десятків рослин конопель висотою понад 2 метри, а в господарському приміщенні – жмути конопель та мішки з подрібненими фрагментами нарковмісних рослин.

«Під час процесуальних дій слідчі вилучили близько 5 кілограмів канабісу, садові горщики із саджанцями та приладдя для вирощування конопель. Речові докази спрямували на судову експертизу. Вирішується питання щодо повідомлення фігурантові про підозру у вчиненні наркозлочинів», – уточнив Сергій Рекун, заступник начальника обласної поліції.

Слідчі здійснюють розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 2 статті 310 (Незаконний посів або незаконне вирощування конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Полтавщини