Людмила Лузан з Полтавщини стала дворазовою чемпіонкою світу з веслування

Людмила Лузан з Полтавщини стала дворазовою чемпіонкою світу з веслування | Oblnews - Новини Полтаської області

Каноїстка Людмила Лузан з Полтавщини стала дворазовою чемпіонкою світу з веслування на байдарках і каное.

У завершальний день чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное, що відбувався у канадському місті Галіфакс, українські спортсмени вибороли ще дві медалі.

Людмила Лузан у каное-одиночці на дистанції 500 м стала чемпіонкою світу. Тарас Міщук (Львівщина) у каное-четвірці завоював «бронзу».

За результатами змагань Людмила Лузан – дворазова чемпіонка цьогорічного Чемпіонату світу. Спортсменка подякувала воїнам України, завдяки яким має змогу виступати.

Загалом команда України завоювала чотири золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди і посіла 4-е загальнокомандне місце в медальному заліку (це сумарний результат 7-го командного місця в спринті та 2-го в параканое), – повідомляє Федерації каное України.

Людмила Лузан тренується в Горішніх Плавнях. Вона веслувальниця-каноїстка, срібна та бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 року, чемпіонка світу, дворазова чемпіонка Європи, багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи.

Людмила Лузан з Полтавщини стала дворазовою чемпіонкою світу з веслування | Oblnews - Новини Полтаської області Людмила Лузан з Полтавщини стала дворазовою чемпіонкою світу з веслування | Oblnews - Новини Полтаської області