Переселенці запустили виробництво крафтових сирів на Полтавщині

Переселенці запустили виробництво крафтових сирів на Полтавщині | Oblnews - Новини Полтаської області

У Сергіївській громаді на Полтавщині переселенці з Донеччини запустили виробництво крафтової молочної продукції.

Пані Олена та її велика родина рятувалися від ворожих обстрілів на Донеччині. До війни родина мала велику ферму та 16 дійних корів. Вони змогли евакуюватися разом з поголів’ям. Волонтери допомогли знайти великий, але занедбаний будинок, де понад сім років ніхто не жив. Вирішили — що все відновлять, аби лише всім знайшлося місце.

Під час евакуації залишили поголів’я, поки не облаштувалися на новому місці — і щойно з’явилася можливість повернулися за коровами. Для організації евакуації поголів’я допомогла Сергіївська громада. Потім допомогли оплатити перевезення худоби.

Наразі родина переселенців виготовляє тверді та плавлені сири, а також сиркову масу. Є види та смаки з різними натуральними наповнювачами.

Нині вся родина працює, щоб облаштувати своє подвір’я і щоб люди полюбили їх продукцію. Олена каже — намагаються забезпечити найвищу якість, бо їй важливі і позитивні відгуки споживачів

Фермери придбали вакууматор для упаковки сирів і вже замовили в друкарні візитівки та наліпки на продукцію. Планують розширити продаж продукції, а на зібрані кошти — облаштувати більше місце для корів.