У Кременчуці засудили двох злочинців, які зі зброєю напали на таксиста

У Кременчуці засудили двох злочинців, які зі зброєю напали на таксиста | Oblnews - Новини Полтаської області

Кременчужани з пістолетом та сюрикеном напали на таксиста. Двох нападників покарали, третього не знайшли.

5 серпня в Автозаводському райсуді розглянули кримінальне провадження за обвинуваченням двох кременчужан, імена яких в матеріалах справи приховали через те, що один з них – неповнолітній. Обидва народилися у Кременчуці, один має середню технічну освіту, другий – учень третього курсу ВПУ №7. Хлопцям інкримінували ч. 2 ст. 296 ККУ (хуліганство, вчинене групою осіб).

У цьому злочині взяли участь троє хуліганів, але поліція встановила лише двох причетних. Це хлопці, які з сюрикеном та декількома пістолетами напали таксиста і пограбували іншого громадянина.

Злочин стався 27 грудня 2021 року в районі зупинки громадського транспорту «Водоканал». Всі троє сиділи в таксі ВАЗ 21099 і почали безпричинно лаятися на водія. Він зупинив авто, вийшов із салону, а разом з ним вийшли і пасажири. Вони розбили руками та ногами бокові стекла авто та почали погрожувати таксисту пістолетами, після чого просто пішли.

Двох із трьох порушників затримали та вилучили зброю, серед якої була «китайська зірочка» – сюрикен.

Обвинувачені уклали з прокурором угоду про визнання винуватості, в якій погодилися на позбавлення волі з заміною на іспитовий термін. Суддя затвердив цю угоду, присудив кожному по одному року іспитового терміну і «накинув» зверху стягнення – по 3 947,26 грн з кожного за проведені експертизи.

Два пістолети та сюрикен із написом «Made in China» суд наказав знищити.

У Кременчуці засудили двох злочинців, які зі зброєю напали на таксиста | Oblnews - Новини Полтаської області