В Полтаві чоловік побив перукарку та її матір, хулігана оголошено у розшук

В Полтаві чоловік побив перукарку та її матір, хулігана оголошено у розшук | Oblnews - Новини Полтаської області

Жителю Полтави повідомлено про підозру та оголошено у розшук за хуліганство в салоні краси, – інформує прес-служба прокуратури у Полтавській області.

38-річному полтавцю заочно повідомлено про підозру у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, пов’язаному з опором громадянам, які припиняли хуліганство (ч. 3 ст. 296 КК України). Наразі підозрюваного оголошено у розшук.

За даними слідства, 29 липня 2022 року, перебуваючи в салоні краси, зневажаючи нормами моралі та загальноприйнятими правилами поведінки в суспільстві, фігурант вчинив хуліганські дії стосовно перукарки, спричинивши потерпілій тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості, та її матері, внаслідок чого жінка отримала забої.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється відділенням поліції № 1 Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Підозрюваний – неодноразово судимий за різні злочини, серед яких незаконне заволодіння транспортним засобом, шахрайство, розбій тощо. Наразі він є обвинуваченим у хуліганстві, вчиненому групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України). 

За інформацією видання КГ