У лісах Полтавщина поліція виявила сховище зброї

У лісах Полтавщина поліція виявила сховище зброї | Oblnews - Новини Полтаської області

Поліція Полтавщини вилучила з незаконного обігу автоматичну зброю та боєприпаси, схрон виявили у лісі.

Під час проведення профілактичного відпрацювання території області щодо виявлення зброї та вибухівки, оперативники та слідчі поліції Полтавщини отримали інформацію від мешканця  одного із сіл Полтавського району про виявлений у лісовому масиві схрон зі зброєю. Наразі небезпечні предмети поліція вилучила. Джерело їх походження з’ясовує слідство поліції та СБУ.    

Отримавши інформацію від місцевого мешканця, на місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції. У ході огляду зазначеного чоловіком місця поліцейські виявили та вилучили автоматичну зброю та гранати. Наразі вилучене направлено на експертне дослідження.

«Ми продовжуємо комплексну роботу, спрямовану на запобігання злочинам у сфері незаконного обігу зброї, а також кримінальним правопорушенням, вчиненим з її застосуванням. Наша задача – мінімізувати ризики, пов’язані з поширенням нелегальної зброї та боєприпасів, не допустити їх застосування проти мирного населення з боку злочинців та диверсійних груп ворога. Ми вдячні чоловікові з Котелевщини, який 12-го серпня надав нам важливу оперативну інформацію про виявлення ним у лісовому масиві схрону зі зброєю. Завдяки цьому ми вилучили з незаконного обігу п’ять автоматів Калашникова, кулемет, два пістолети, близько двох десятків гранат та запалів до них, а також набої до автоматичної зброї», – повідомив Євген Рогачов, начальник Главку обласної поліції.

Придбання та зберігання зброї, боєприпасів, вибухових речовин і пристроїв без законних на те підстав тягне за собою настання кримінальної відповідальності.

Уникнути негативних юридичних наслідків можливо тільки за умови добровільної їх здачі органам влади (частина 3 статті 263 Кримінального кодексу України зі змінами, внесеними згідно із Законом України №2150-IX від 24.03.2022).

Тож заради безпеки в громадах поліція закликає мешканців області повідомляти про заборонені предмети до поліції для їх подальшого знешкодження, знищення чи передачі Збройним силам України за номером:

  • 102 
  • через чат-бот Головного управління поліції Полтавської області у Telegram @Police102Poltava_bot.

Відділ комунікації поліції Полтавської області

У лісах Полтавщина поліція виявила сховище зброї | Oblnews - Новини Полтаської області У лісах Полтавщина поліція виявила сховище зброї | Oblnews - Новини Полтаської області У лісах Полтавщина поліція виявила сховище зброї | Oblnews - Новини Полтаської області