У Полтаві продовжують розслідування державної зради голови Вовчанського суду, яка допомагає окупантам

У Полтаві продовжують розслідування державної зради голови Вовчанського суду, яка допомагає окупантам | Oblnews - Новини Полтаської області

Голові Вовчанського районного суду Харківської області Ірині Уханьовій повідомили про підозру у держзраді, бо після тимчасової окупації Вовчанська вона перейшла на бік ворога.

Київський районний суд у Полтаві вирішив продовжити досудове розслідування до 12 листопада за клопотанням прокурора.

Ірина Уханьова  підозрюється у готуванні до державної зради. Суддею її призначили у 2003 році, а 2 роки тому вона очолила у Вовчанський райсуд.

4 лютого російській військові тимчасово окупували Вовчанськ, а Уханьова з власної ініціативи підшукувала співучасників та створювала умови для переходу на бік ворога. Зрадниця взяла участь у створенні незаконного органу окупаційної судової влади рф.

Вона провела загальні збори суддів та працівників апарату Вовчанського районного суду, де працівників співпрацювати з окупаційною адміністрацією. Натомість пообіцяла посади у незаконному «судовому органі рф».

Пропонувала від окупаційної влади рф по 10 тис. російських рублів. Розуміючи, що судді можуть боятися працювати під контролем військових рф, запевнила, що останні не несуть їм загрози. Зрадниця наголосила, що їм необхідно співпрацювати. Нині вона перебуває у Вовчанську, а з 3 червня оголошена в розшук.

Прокурор Харківської області Олександр Фільчаков повідомляв, що «враховуючи те, що наші Збройні сили йдуть у контрнаступ, цю посадову особу побачимо на лаві обвинувачених у суді».

У Полтаві продовжують розслідування державної зради голови Вовчанського суду, яка допомагає окупантам | Oblnews - Новини Полтаської області