На благодійному концерті у Кременчуці зібрали понад 100 тис грн для захисників України

На благодійному концерті у Кременчуці зібрали понад 100 тис грн для захисників України | Oblnews - Новини Полтаської області

14 серпня у Кременчуці відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України.

Неподалік сцени було розташовано чотири столи зі скляними урнами, куди бажаючі могли закинути кошти. Кожному, хто долучався до пожертв, вручали пам’ятну листівку з логотипом концерту – картину-марку, де трактор везе ворожий підбитий танк.

Благодійний захід довелося затримати через дві оголошені повітряні тривоги. Але це не завадило відвідувачам дочекатися анонсованих виступів.

Концерт розпочали Гімном України.

«У першу чергу, давайте перемагати на мовному фронті. Пам’ятаймо, звідки ми і якою мовою говоримо. Бо ми – з України. Нам не потрібно чужого, але свого ми також не віддамо. Тож сьогоднішній концерт – у підтримку тих, хто щодня бореться за нашу свободу – наших хлопців на фронті. Давайте пожертвуємо хоча б однією кавою, грошима на витрачений вечір розваг чи ще чимось і підтримаємо їх», – розпочав вечір ведучий заходу Юрій Любімов.

На концерті виступали гурти: з Харкова – «Dream West», колоритні «Brains on Holidays» піднесли настрій слухачів запальними каверами на найпопулярніші українські хіти: Пивоварова, Калуша, «Океану Ельзи», Христини Соловій.

Згодом, перед виступом Probassa, зі сцени розіграли три українські марки з автографами музикантів та патріотичну картину. Кожен із лотів – потягнув від 1 до 4 тис грн.

«Сьогодні збираємо на термобілизну для військових. Бо літо завершується і уже зорозуміло, що їм багато чого буде потрібно. Це такий перший офіційний двіж, з цим пов’язаний. Але, думаю, наступні стосуватимуться аналогічної мети і збору теплих речей» – розповів діджей ProBass, автор одного з найпопулярніших хітів сучасності – «Доброго вечора, ми з України!»

Діджей Probass на сцені виконав 12 своїх композицій. Розпочав виступ з патріотичного треку «Козаки ідуть», також лунав усім знайомий «Доброго вечора…».

За інформацією одного з організаторів благодійного концерту, Максима Кузьминського, загальна сума благодійних внесків та коштів від аукціонів, зібраних упродовж вечора становить 105 тис 625 грн 5 коп.