У Гадячі військовослужбовці можуть безкоштовно зробити комп’ютерну томографію

У Гадячі військовослужбовці можуть безкоштовно зробити комп’ютерну томографію | Oblnews - Новини Полтаської області

У низці медичних закладів області, зокрема й Гадяцькій міській лікарні, військовослужбовці можуть безплатно зробити комп’ютерну томографію та рентген, – повідомляє голова Полтавської військової адміністрації Дмитро Лунін.

Щоб військовослужбовцю пройти безплатну комп’ютерну томографію, потрібно звернутися за направленням до військового шпиталю і з цим направленням прийти до відповідного медзакладу, щоб отримати допомогу. Комп’ютерну томографію можна пройти у дев’яти закладах області, зокрема і Гадяцькій міській лікарні. Крім того, у всіх лікарнях Полтавщини можна пройти рентген-обстеження. А ось магнітно-резонансну терапію у Полтаві — в обласній клінічній лікарні імені Скліфосовського.

Стоматологічні послуги у Гадяцькій лікарні надають по самозверненню, тобто електронного направлення від сімейного лікаря не потрібно.

Щоб записатися на прийом до стоматолога у Гадяцькій лікарні, потрібно звернутися до реєстратури та взяти талончик до лікаря. Або зателефонувати на телефон контакт-центру Гадяцької лікарні за номерами:

  • +38-050 218 25 25,
  • +38-096 218 25 25.

За інформацією Гадяч.City

У Гадячі військовослужбовці можуть безкоштовно зробити комп’ютерну томографію | Oblnews - Новини Полтаської області