За незаконне зберігання зброї чоловіку з Лубен загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі

За незаконне зберігання зброї чоловіку з Лубен загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі | Oblnews - Новини Полтаської області

На Полтавщині поліція повідомила чоловікові про підозру в незаконному зберіганні вогнепальної зброї.

Працівники поліції Лубенщини, під процесуальним керівництвом Оржицького відділу Лубенської окружної прокуратури, виявили та вилучили у мешканця Оржицької тергромади стартовий пістолет, перероблений на вогнепальну зброю. Поліція розслідує кримінальне провадження. Фігуранту повідомлено про підозру.

«Працівники сектору поліцейської діяльності №1 (смт. Оржиця) Лубенського райвідділу поліції, під процесуальним  керівництвом Оржицького  відділу Лубенської окружної прокуратури, 6-го серпня провели санкціонований судом обшук у домогосподарстві мешканця Оржицької громади. У ході слідчих дій  поліцейські виявили та вилучили пістолет з ознаками переробки. За висновками експертних досліджень даний пістолет являється вогнепальною зброєю, виготовленою шляхом переробки стартового пістолету. Джерело походження та мету зберігання зброї з’ясовує слідство», – зазначив Петро Скічко, начальник Лубенського райвідділу поліції.

У рамках кримінального провадження чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 263-1 (Незаконна переробка вогнепальної зброї) та частиною 1 статті 263 (Зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України. У разі визнання судом вини правопорушникові загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Полтавської області