Цього року на Гадяччині навчатимуться майже дві з половиною тисячі школярів

Цього року на Гадяччині навчатимуться майже дві з половиною тисячі школярів | Oblnews - Новини Полтаської області

Навчальний рік у Гадяцькій громаді розпочнеться вчасно. Цьогоріч у школах нашої громади навчатиметься 2485 учнів, – повідомляє Гадяцька міська рада.

Станом на 31 серпня такі дані:

  • 112 класів готові прийняти 2485 учнів.
  • 232 маленьких жителів громади будуть зараховані до першого класу (всього 11 перших класів);
  • 105 дітей внутрішньо переміщених українців (цього року та попередніх років) навчатимуться у Гадяцькій міській територіальній громаді. З них 41 особа подали документи, щоб офіційно стати учнями наших навчальних закладів;
  • 240 педагогічних працівників здійснюватимуть навчання та виховання підростаючого покоління.

Попри воєнний стан, в Україні готуються до початку навчального року. МОН, чи не щодня, пропонує різні варіанти початку навчального процесу.

Як зазначає начальник Гадяцького відділу освіти, молоді та спорту Станіслав Бутенко, в усіх учнях навчання розпочнеться 1 вересня й триватимуть 5 днів, у студентів старших курсів – з 15 серпня та шестиденний навчальний тиждень. Це остаточне рішення.

Також додав, що в усіх закладах освіти обладнані укриття. Всі вони розчищені, не захаращені, є можливість для того, щоб до них спустилися. Проте ще тривають підготовки. Створюються всі умови для перебування та навчання школярів у бомбосховищах.